Gjerden Fjellsikring AS - Hagaveien 49 - 3275 Svarstad

Ta kontakt med oss

Send oss mer enn gjerne en mail eller ta kontakt med oss på telefon dersom du har spørsmål.

Gjerden Fjellsikring AS
Hagaveien 49
3275 Svarstad

Telefon: 41 56 58 55
Mobil: 958 92 702
E-Mail: post@gjerden-fjellsikring.no





Teamet

Sigbjørn Gjerden

Sigbjørn Gjerden

Daglig Leder

+47 415 65 855

sigbjorn@gjerden-fjellsikring.no

Mariann Solem

Mariann Solem

Regnskapsansvarlig

+47 971 48 068

mariann@gjerden-fjellsikring.no

Wenche Andersen

Wenche Andersen

Personalansvarlig

+47 408 40 782

wenche@gjerden-fjellsikring.no

Anders Assev

Anders Assev

Økonomiansvarlig

+47 905 28 069

assev@online.no

Knut Herbjørnrød

Knut Herbjørnrød

Anleggsleder

+47 938 10 569

knut@gjerden-fjellsikring.no

Espen Sørlie

Espen Sørlie

Prosjektleder

+47 971 18 025

espen@gjerden-fjellsikring.no

Bjørn Lennart Vorre

Bjørn Lennart Vorre

Salg og marked

+47 995 59 582

bjorn@gjerden-fjellsikring.no

Gyrd Aksel Thoresen

Gyrd Aksel Thoresen

Anleggsleder

+47 922 93 869

gyrd@gjerden-fjellsikring.no

Dag Morten Wisth

Dag Morten Wisth

Anleggsleder

+47 905 75 580

morten@gjerden-fjellsikring.no

Her finner du oss: